https://moyagazeta.com/

Дружній візит та обмін досвідом

Зустріч відбулась у древньому місті Львові, одному з найпрекрасніших міст Європи, місті з багатим історичним надбанням, місті храмів і пам’яток архітектури, місті, яким по праву можуть пишатись усі українці.

Активісти міської ради жінок, а це колишні керівники виконавчих органів міської ради, такі як Алла Галузинська, Галина Олійник, Галина Боровицька, на чолі з головою міської ради жінок Лідією Біленькою та керуючою справами виконкому Хмельницької міської ради Людмилою Черевченко роблять чимало добрих справ, залучаючи до громадської діяльності багато активних людей нашого міста. Львівський Центр досліджень місцевого самоврядування у партнерстві з Інформаційно-аналітичним центром «Хмельницькі ініціативи» розробили спільний проект та мають намір продовжувати здійснювати комплексний моніторинг і аналіз діяльності Центру надання адміністративних послуг у місті Хмельницькому з метою виявлення позитивного досвіду та недоліків в системі надання адміністративних послуг.

Важливим і приємним моментом зустрічі стала цікава і змістовна екскурсія по місту Львову, яку для гостей провів експерт Львівського Центру досліджень місцевого самоврядування Ігор Бригілевич.

Як підсумок роботи трьох громадських організацій також був проведений круглий стіл з питань пошуку інвестицій для забезпечення діяльності громадських організацій за участю кандидата економічних наук, доцента, завідувачки кафедрою банківських інвестицій Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана Тетяни Майорової. В ході проведення круглого столу громадські лідери вносили свої пропозиції щодо покращення інвестиційного клімату для розвитку неприбуткових організацій в Україні та домовились про подальшу співпрацю між громадським організаціями Хмельницького та Львова.