https://moyagazeta.com/

Хмельничани дали оцінку реформам чинної влади та направили результат президенту

Під час акції в центрі міста на асфальті був розстелений плакат з переліком ініційованих чинною владою реформ, а саме: реформи в галузі житлово-комунального господарства, земельної реформи, податкового кодексу та реформи в галузі освіти. Перехожим було запропоновано дати свою оцінку реформам влади: якщо підтримують, то обережно обійти, а якщо запропоновані зміни до законодавства жителі міста не підтримують – тоді потоптатися по них.

Таким чином організатори акції підтримали проект В. Наливайченка «Владу-під контроль», а також нагадали владі положення ст. 22 Конституції України в якій зазначено: «Ніхто не має права приймати закони, які звужують права і свободи людей, їх соціальну захищеність і ті надбання, які вони вже мають».

Після закінчення заходу, організатори направили плакат на адресу Президента України з вимогою керуватись в прийняті рішень інтересами простих громадян.

Організаторами акції виступили: ГО «Комітет моніторингу органів влади»,ГО «Громадський контроль» та ГО «Контроль громади».