https://moyagazeta.com/

Хмельницькі МАФи будуть розміщуватись за новини правилами

Майже рік у Хмельницькому думають як впорядкувати МАФи. Посадовці, підприємці і громадськість спільно сформували і 24 січня презентували проект рішення, в якому і передбачені всі норми та вимоги.

“Ми намагалися зважити інтереси міста і позицію підприємців. Хотіли їх об’єднати. Усі кіоски, що є у місті інвентаризують, аби визначити які підприємці працюють законно, а які не мають відповідних документів”, про це повідомив заступник міського голови Володимир Гончарук телеканалу “Місто”.

За його словами, кожна тимчасова споруда повинна мати договір строкового сервітуту і бути внесена в комплексну схему розташування тимчасових споруд. Це є підставою для видачі паспорту прив’язки в управлінні архітектури і містобудування. Ті МАФи, які не мають його – підлягають демонтажу.

Упродовж кількох місяців управління архітектури має створити комплексну схему пересувних тимчасових споруд. МАФи у центрі Хмельницького розташують у чотирьох місцях, максимум по вісім кіосків. Решту перенесуть в інші райони.

Також, у сюжеті телеканалу “Місто” повідомляють, що посадовці мають на меті привести до ладу і зовнішній вигляд споруд. Для цього сформують п’ять можливих архетипів. Підприємці в забовяжуть оновити торгове місця, але обіцяють підтримку з боку міськради. Окрім того, у проекті рішення пропонують встановити коефіцієнт використання тимчасових споруд, який коливатиметься від коливатиметься від 0,5 до 2. 

http://ye.ua/