https://moyagazeta.com/

Міський голова привітав хмельничанок з міжнародним жіночим днем

В Україні в усі часи жінка втілювала символ чистоти, ніжності і краси, берегла сімейне вогнище та щастя. Саме на українській землі жінку називають Берегинею. Вона — вінець природи, святиня, ненька, господиня, подруга, трудівниця, берегиня родинного вогнища, уособлення найвищих людських чеснот.
Завдяки її таланту, волі й розуму в домівках панував затишок і благополуччя, а заради неї чоловіки здійснювали найкращі та найсміливіші вчинки.
Як затишна оселя славиться доброю господинею – так прославляєте наш чудовий Хмельницький ви, наші прекрасні, найкращі у світі жінки.
Ви надихаєте творити добро, досягати нових вершин у житті. Ваше найвище покликання від природи, – дарувати життя, – спонукає щодня, щогодини шанувати вас, оточувати турботою, підставляти сильне чоловіче плече.
Спасибі вам за щедрість душі і тепло серця, природжені мудрість і терпіння, ніжність і доброту, прагнення до справедливості та милосердя.
Хай завжди радістю світяться ваші очі, збуваються всі мрії. Нехай здоров’я і благополуччя, любов і краса, врода і мудрість, щастя і радість ніколи не полишають вас.
Зі святом Весни, дорогі жінки! Щасливої вам долі, здійснення усіх мрій і сподівань!

Зі щирою шаною, міський голова Сергій Мельник.