https://moyagazeta.com/

На Озерній хочуть збудувати нову школу. Якою вона буде

На Озерній хочуть збудувати нову школу. Якою вона буде
  • Заклад включатиме класи від 5 до 12.
  • Він повинен буде вміщати півтори тисячі учнів.

У Хмельницькому запланували будівництво нового навчального закладу, який суміщатиме гімназію (5-9 класи) та ліцей (10-12 класи). Він буде розташований у мікрорайоні Озерна на вулиці Січових стрільців. Управління капітального будівництва замовило виготовлення проєкту на будівництво закладу освіти. Такі дані розміщені у системі електронних закупівель «Prozorro».

На виготовлення цієї документації передбачили понад 6,6 мільйона гривень. Фірму проєктанта мають обрати з допомогою тендерного аукціону, який відбудеться 26 серпня. В процесі торгів сума може бути знижена. Підрядник має виконати замовлення до 1 березня наступного року.

Технічним завданням передбачено, що школа має вміщати щонайменше 1440 учнів та містити принаймні 48 класів. Окрім власне закладу освіти, на території повинні бути автостоянка, трансформаторна підстанція, спортивні та спортивно-ігрові майданчики, футбольне поле і скейт-парк. Термін експлуатації повинен складати 100 років.

У яку суму обійдеться будівництво закладу освіти, поки невідомо. Це має бути визначено в процесі проєктування. Втім, фінансувати об’єкт тільки з міського бюджету точно не будуть, адже це буде надто велика сума. Тому у міськраді розраховують на виділення грошей також з інших джерел, зокрема з державного бюджету. Про це раніше журналісту vsim.ua розповідав заступник міського голови Михайло Кривак.

https://vsim.ua/