https://moyagazeta.com/

ПАТ «Хмельницькобленерго»: зміни попереду?

 Розглядались питання про припинення повноважень голови та членів наглядової ради ПАТ «Хмельницькобленерго»; про обрання членів наглядової ради; про прийняття рішення про припинення повноважень голови та членів ревізійної комісії ПАТ «Хмельницькобленерго» та інші питання.

Нагадаємо, що згідно Положення Наглядова рада ПАТ «Хмельницькобленерго» є органом управління, що здійснює захист прав акціонерів ПАТ «Хмельницькобленерго», і в межах компетенції, визначеної Статутом та законодавством, контролює та регулює діяльність Виконавчого органу ПАТ «Хмельницькобленерго».

Однак зміни у керівництві ПАТ «Хмельницькобленерго», очевидно, ще попереду. За інформацією з власних джерел, Хмельницька обласна адміністрація, на підставі Закону України «Про місцеві державні адміністрації» просить керівництво Фонду державного майна України скликати загальні збори акціонерів ПАТ «Хмельницькобленерго», на яких розглянути питання щодо відкликання Олександра Шпака з посади Генерального директора та обрати на цю посаду Олега Козачука. 

http://ngp-ua.info/