https://moyagazeta.com/

Пґяний за кермом

Аварія відбулась біля самого будинку потерпілого, коли вона сталася в цей же час з будинку вийшов батько потерпілого. Він почув сильний гуркіт, який відбувся біля його подвір’я , але через декілька хвилин повернувся в будинок, так як не побачив ніяких признак ДТП. Лише під ранок батьки знайшли тіло власного сина.

Відповідальним по УДАІ УМВС України в Хмельницькій області (к- н міліції Кондрич В.О.) разом з начальником сектору організації розшуку викраденого автотранспорту к-ном міліції Шахраєм В.П. було здійснено виїзд на місце ДТП. Організованими заступником начальника УДАІ УМВС України в Хмельницькій області м-ром міліції Макоциною О.В., та проведеними ними оперативно-розшуковими заходами разом з працівниками ВДАІ з обслуговування Білогірського р-ну ст. державтоінспектором л-том міліції Бараболею М.Ф., та ст. інспектором ДПС Поварчуком М.Л. було з’ясовано особу водія та затримано гр. А., 1983 р.н., житель с. Норилів Білогірського р-ну, який перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння керуючи а/м «WOLKSWAGEN PASSAT» без документів та номерних знаків, допустив наїзд на пішохода К., та з місця події зник.

До 07.00 год. ранку злочинець автомобіль сховав в другій області, і встиг повернутись додому. Коли ж ОРЗ всі докази вказували на нього, і при допиті підозрюваного свідчення його розбіглись, працівникам стало зрозуміло що це є саме та людина. Подальшій розмові з гр. А. в скоєному зізнався та вказав на місце де сховав автомобіль на якому скоєв злочин.
Слідчим Білогірського РВ УМВС, разом із працівниками Державтоінспекції, здійснено виїзд в Рівненську обл. Дубненський р-н с. Миколаївка (за 120 км. від місця скоєння дорожньо-транспортної пригоди) де на території пилорами знаходився розшукуємий автомобіль WOLKSWAGEN PASSAT з характерними пошкодженнями для ДТП (деформований капот, пошкоджені права дверка бампер, лобове скло).
Під час проведення обстеження території господарства було виявлено ще 2 автомобілі іноземного виробництва марки CHRYSLER д/н 58470 КН та WOLKSWAGEN PASSAT д/н 41066 РВ. Дані транспортні засоби були перевірені по базі «Автомобіль» під час перевірки встановлено, що номерні знаками які знаходились на автомобілях не належать цим транспортним засобам. Про виявлені факти було повідомлено начальника відділення ДАІ з обслуговування Дубненського р-ну Рівненської області майора міліції Поліщука О.А., якому по приїзду і були передані вище вказані транспортні засоби та надана з’ясована інформація.

Скоєний злочин під час ДТП зареєстрований в ЖРЗПЗ Білогірського РВ УМВС за № 1007 від 17.12.2008 р. По матеріалам переданим в прокуратуру Білогірського району по ст. 286 ч.2 КК України за №1-2866 відносно гр. А. порушено кримінальну справу. На даний час злочинець перебуває, під вартою, як вияснилось пізніше, що це вже не перший випадок керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. З розмови із ним він розкаюється, і каже: – Як би ж повернути час назад, я б не сів п’яним за руль, я не хотів його вбивати. Та все ж таки злочин скоєно, а батькам вже не повернути сина, одного із близнят!

Автор: Моя газета+ Інспектор ВКЗ та зв’язків з громадськістю УДАІ УМВС України в Хмельницькій області лейтенант міліції Свідерська С.М.