https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому пройшов турнір знавців професій: з гумором – про серйозне

Перше місце на турнірі здобула команда “Хто за?” спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29, срібло у спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15, бронза у спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.
Попередній відбір було проведено у загальноосвітніх навчальних закладах міста, в результаті чого кращі шість шкільних команд потрапили до фіналу.

В ході яскравого концертно-професійного змагання школярі перевтілилися у фахівців різних спеціальностей – лікарів, будівельників, перекладачів, кухарів, працівників торгівлі… За допомогою цікавих гумористичних мініатюр, власного шарму, танцювального та пісенного талантів учні доводили, що обраний ними фах є найкращим. Учасники змагання висловлювали сподівання, що їхні виступи наштовхнуть глядачів на правильний вибір у житті.

Захід проведений міським центром зайнятості спільно з управлінням освіти міської ради.
Переможці міських змагань, команда “Хто за?” спеціалізованої загальноосвітньої школи № 29, взяли участь в обласному етапі конкурсу, де змагаючись із школярами з шести районів області удостоїлися перемоги.
Фінал “Турніру знавців професій” відбудеться у квітні, на якому свою майстерність демонструватимуть школярі усіх районів Хмельниччини.

Автор: УВІП