https://moyagazeta.com/

Учасників “Податкового майдану” засудили до двох років ув'язнення умовно

У ВО «Свобода», члена якого теж звинуватили у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 296 ККУ України – хуліганські дії, непокора працівникам правоохоронних органів, опорі представникові влади, запевняють, що кримінальні справи було сфабриковано.

«В таких діях чітко проявляються наміри влади, використовуючи суди, міліцію, прокуратуру залякати українців, і унеможливити громадські протести проти грабіжницької політики режиму Януковича-Азарова-Тігіпка та їх прислужників на місцях. Щодня зростають ціни на продукти харчування, комунальні послуги, приймаються злочинні кодекси, влада обдирає людей на кожному кроці. Звичайно, що українці протестують і свій категоричний протест висловлюють у формі громадської непокори, вуличних акцій, реалізовуючи тим самим своє конституційне право. Перелякана влада тиском і політичними репресіями, залучаючи суди, правоохоронні органи, прокуратуру намагається боротися з своїми громадянами. Але чим більший страх влади, її спроби залякати найактивніших, тим швидший кінець цього злочинного окупаційного режиму», – прокоментував рішення суду голова Хмельницької обласної організації ВО «Свобода», депутат обласної ради Ігор Сабій.

В акціях протесту у Хмельницькому у листопаді 2011 року взяло участь понад 15 тисяч осіб. Люди різних професій і соціальних груп виступали проти «нищення малого і середнього бізнесу на догоду крупному капіталу і олігархам».
Наразі юридична служба Хмельницької «Свободи» готує апеляцію.