https://moyagazeta.com/

«Укренерго» на Хмельниччині охоронятиме бютівець-панкратіонівець за 5 мільйонів!

 Південно-Західна електроенергетична система ДП «НЕК «Укренерго» за 3,89 млн грн. замовила охорону 758 кілометрів ЛЕП в Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській та Чернівецькій областях, передає nashigroshi.org

Західна електроенергетична система «Укренерго» за 0,86 млн грн. замовила охорону Охорона 234 км ЛЕП у Львівській області.

Охоронці мають повідомляти про всі події на об’єктах та приймати усі заходи щодо затримання осіб, причетних до розкрадання або пошкодження майна, що охороняється, з подальшою передачею їх до органів міліції.

Охоронна фірма має відшкодовувати збитки, завдані замовнику крадіжкою чи пошкодженням об’єкту охорони за винятком збитків заподіяних внаслідок непереборної сили.

Засновником ПП «Шериф-комплекс» є Дмитро Стрижов, колишній депутат Дарницької районної в місті Києві ради від БЮТ. Він також відомий як почесний член Федерації панкратіону в м.Київ.

Разом з ним до фелерації входять кілька відомих членів БЮТ, які вже відійшли від «Батьківщини»: Наталя Королевська, екс-охоронець Юлії Тимошенко Віталій Чудновський, Сергій Осика, Антон Яценко, Сергій Буряк та інші.

Фото vkurse.ua