https://moyagazeta.com/

Китаєць пообіцяв квартиру тому, хто знайде його собаку!

Як зазначив 60-річний житель провінції Сичуань, він сподівається, що винагорода допоможе йому повернути пса, який пропав 8 лютого, пише svit24.net

Господар Сяо Сяо, якого місцеві ЗМІ називають просто Се, розмістив оголошення на місцевому аналогу Twitter, проте його прохання про допомогу залишилася без уваги.

Тоді китаєць написав нове повідомлення, в якому пообіцяв тому, хто допоможе йому знайти домашнього улюбленця, подарувати свою квартиру вартістю в 500 тисяч юанів (близько 640 тисяч гривень).

На повідомлення прийшло кілька сотень тисяч відповідей, але всі вони в основному носили жартівливий характер і виглядали приблизно однаково: «Кидаю роботу і вирушаю на пошуки собаки».

Деякі навіть запідозрили Се в тому, що він намагається привернути до себе увагу, проте господар Сяо Сяо відкинув ці звинувачення, заявивши, що в такому віці йому нецікава популярність.

Нагадаємо, в минулому році у Великобританії господарі загубився кота по кличці Омар оголосили за нього наградув розмірі 25 фунтів стерлінгів, а також у вигляді довічного забезпечення знайшов шоколадом.