https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині пробне зовнішнє незалежне оцінювання пройшли майже 95% зареєстрованих учасників

Пробне тестування відбулося з метою особистісного вимірювання готовності абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання з таких предметів, як: українська мова і література, біологія, фізика, всесвітня історія, іноземна мова, хімія, математика, історія України, географія.

Під час пробного зовнішнього оцінювання майбутні абітурієнти мали можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього тестування, з рівнем складності, змісту і обсягу тестових завдань, зі структурою тестового зошита, формою бланків та з правилами заповнення бланків типу А, Б; стандартизованими тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО з відповідних предметів та специфікаціям тестів 2012 року.
Крім того, кожен учасник мав можливість самостійно розрахувати час на виконання того чи іншого завдання, що допоможе швидше справитися із тестами під час основної сесії ЗНО.
На пробне тестування відповідно до термінів всеукраїнського пробного оцінювання зареєструвалося 6612 учасників (всього 7654 тестування).

Явка учасників пробного зовнішнього оцінювання становить:
24 березня – 4240 учнів із 4473 зареєстрованих учасників – 95%;
31 березня – 2986 учнів із 3181 – 93,9%.

Для кожної особи, яка реєструвалася для участі у пробному незалежному оцінюванні, на сайті ВРЦОЯО створювалася персональна інформаційна сторінка.
Учасники пробного зовнішнього оцінювання до 10 квітня 2012 року мають можливість оцінити свій рівень знань, тобто дізнатися місце свого результату (рейтинг) серед результатів інших учасників пробного тестування (отримати результати тестування за шкалою 100-200 балів), вказавши логін і пароль на своїй персональній сторінці.
Наголошуємо, що така унікальна послуга цього року надається вперше. Дізнавшись свій рейтинг після пробного тестування, майбутній абітурієнт зможе ефективно скоригувати свою підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року.

Результати пробного ЗНО не використовуються для проведення конкурсу під час вступу до вищих навчальних закладів.
Пробне тестування у Хмельницькій області пройшло організовано, без порушень правил його проведення.

Источник: Хмельницька ОДА