https://moyagazeta.com/

Януковичу варто бути готовим “мирно здати владу” – Іллєнко

“Цікаво буде спостерігати, як тане міф влади, що у них є стабільна більшість у парламенті. Кожне принципове голосування буде показувати їх неспроможність ефективно ухвалювати рішення, передає gazeta.ua

За фактом, сьогодні вони і близько не мають тієї машини для голосування, яку мали в минулій Раді. У цілому ж перед нами одна дата – 2015-й рік і все, що зараз буде відбуватися, матиме приціл на цю дату.

Робота парламенту буде відображенням цього процесу. Владі потрібен буде покараний парламент, а наше завдання – постійно доводити, що парламент не просто придаток Адміністрації Президента. Це внутрішня парламентська боротьба, яка нецікава народу, його більше цікавить наша діяльність поза парламентом”, – заявив “свободівець”.

За словами Іллєнка, на президентських виборах Януковичу варто бути готовим до того, що йому доведеться “мирно здати владу”.

“Зрозуміло ж, що у 2015-му виграє той, у кого будуть більш міцні нерви і хто зможе мобілізувати своїх прихильників на захист результату. Я не кажу, що це буде щось а-ля новий Майдан, але повинна бути тверда переконаність, що якщо нашу перемогу не визнають, наступний крок буде настільки небезпечним для Януковича, що він краще погодиться мирно здати владу”, – зазначив депутат.