https://moyagazeta.com/

Лабазюк “слов’янськом” переміг Міщука

 Інтерпретація Революції гідності, яка намотана на бобіну “голосу народу”, подекуди робить чорну справу. Це надто пагубно, коли за ширмою заховалися вправні ляльководи. У Волочиську це виглядало так: до сотні чоловіків живим щитом “лягали” на східці перед райдержадміністрацією і ні на йоту не йшли на переговори. Мовляв, стоїмо до переможного кінця і не допускаємо до “пульта” голову РДА Аліма Міщука.

 

У Ярмолинцях “парадом” заправляє Майдан і місцева Самооборона. Посадовець Довгань дорого поплатився за витівку, непритаманну дорослому адекватному чоловіку, пробравшись уночі до приміщення РДА. Він день пробув у “заручниках” власного кабінету, після чого сказав, що не скоро повернеться.

Технологія знищення опонентів під прикриттям громади успішно апробована нардепом Сергієм Лабазюком. Сергій Петрович не розгубився у постмайданних реаліях і вміло використав хитку ситуацію в країні на власну користь. Фантом Міщука витав у коридорах Волочиської РДА менше місяця, а при цьому районом керували “вожді” екс-регіонала Добжанського. Тимчасовий президент Турчинов, як і призначив Міщука, так і звільнив його.

Однак справа не у фігурі Міщука. Все набагато гірше. Прогнила система влади не бажає коритися або підпорядковуватися законним правилам гри. “Рішалово” і “договорянки” стали сіамськими близнюками нової влади й надалі її розкладають.