Хмельницькі динамівці на чемпіонаті МВС з кросу

Серед учасників змагань – учасники та призери Олімпійських Ігор, чемпіонатів світу та Європи.
Найкращого результату з динамівців Хмельниччини досяг капітан міліції Рибак Леонід – інспектор спортивної команди навчального центру УМВС, який став чемпіоном на найдовшій дистанції у 12 км. Третьою здолала кілометрову дистанцію лейтенант міліції Філонюк Тетяна – інспектор спортивної команди навчального центру УМВС. Швидше Тетяни пробігли дистанцію 1 км лише бронзова призерка Олімпіади та учасниця, яка посіла 9-те місце на Олімпіаді. А це і не дивно, адже ці спортсменки спеціалізуються на коротких дистанціях, а Тетяна – на довгих (на Олімпійських Іграх 2008 року вона приймала участь в марафоні).
У командному заліку команда Управління МВС України у Хмельницькій області посіла 8-ме місце, увійшовши до десятки найсильніших.

Автор: Вадим Подрушняк