https://moyagazeta.com/

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ ПЕРЕВІРЯЄ «УКРПОШТУ»

Зокрема, територіальні відділення Комітету детально аналізують, наскільки обґрунтованими є встановлені підрозділами УДППЗ «Укрпошта» розміри комісійної винагороди за прийом від населення платежів за житлово-комунальні послуги та електроенергію.
Адже, як показав проведений фахівцями Комітету моніторинг, розмір цієї винагороди, наприклад, за прийом платежів за електроенергію складає від 2 до 2,5%. Водночас, окремі банки беруть від 0,5-1,2% комісійних за аналогічні послуги.

«Антимонопольний комітет приділяє першочергову увагу соціально важливим ринкам. Ситуація, коли «Укрпошта» стягує за прийом комунальних платежів подібні розміри комісійних, нас особливо занепокоїла. Адже, така поведінка зачіпає фінансові інтереси, насамперед, українських селян та мешканців найвіддаленіших куточків країни, яким кожна гривня дається нелегкою працею. І в більшості випадків, вони просто змушені сплачувати за комунальні послуги саме у відділеннях «Укрпошти», яка займає домінуюче становище, – наголосив виконувач обов’язків Голови Комітету Олександр Мельниченко. – У цьому зв’язку, відповідні перевірки органів Комітету охоплять усі регіональні підрозділи «Укрпошти».