https://moyagazeta.com/

Ціна на цигарки складатиме мінімум 17 гривень

Кабінет міністрів України збирається установити мінімальні роздрібні ціни на сигарети. За словами президента Національної організації роздрібної торгівлі Юрія Бондарєва, прийнятний рівень цін може скласти 16-17 гривень за пачку.

«Ми очікуємо, що з 1 березня сигарети коштуватимуть з урахуванням роздрібного акцизу не менше 17 гривень за пачку», – заявив він у інтерв’ю інтернет-виданню «Лівий берег». На думку експерта, така ціна поставить усіх у рівні конкурентні умови.

«Насправді, всі виробники виграють, якщо цінові війни зупиняться, а роздріб отримає достатній ресурс – скажімо хоча б більше 10% від фінальної ціни. Ці ресурси з боку роздробу зможуть піти на розвиток бізнесу, організацію нових зручних для споживачів форматів торгівлі, і, що найважливіше, це створення нових робочих місць», – говорить Бонадрєв.

Він відзначив, що постійні цінові коливання сигарет, які є підакцизним товаром, – це досить серйозна проблема для роздрібної торгівлі. Вона пов’язана з прогнозуванням продажів, з ускладненим процесом управління запасами та наявністю одного і того ж продукту за різними цінами.

На думку Бондарєва, цінові війни призводять до зниження надходжень до державного бюджету України. 

http://firstsocial.info/