https://moyagazeta.com/

Добровольці формування “Балу” з Хмельниччини вирушили на передову

8 бійців добровольчого формування “Балу” вирушили на фронт, де мають приєднатися до 86-го окремого батальйону тероборони – одного з найдосвідченіших підрозділів ТрО Хмельниччини. Воїни цього батальйону вже з перших місяців великої війни боронили рубежі нашої країни, а зараз разом із іншими підрозділами ЗСУ ведуть контрнаступ та допомагають звільняти від російської нечисті міста й села на Харківському напрямку.

Тож новобранці опанували всі тонкощі військової справи та вирішили, що далі мають застосувати отримані знання та вміння на передовій. Про це повідомляють в Хмельницькій обласній військовій адміністрації.

Аби побажати хлопцям якнайшвидше повернутися додому із перемогою, до добровольців прийшли друзі, рідні та побратими. Звернувся до них і начальник ОВА Сергій Гамалій.

“Сьогодні ви вирушаєте на підтримку до справжніх героїв – наших воїнів 86 батальйону тероборони. За час функціонування ДФТГ ви пройшли гарну школу і точно знаєте, як треба бити ворогів. Влаштуйте їм пекло, щоб аж земля під ногами горіла, щоб вони сповна заплатили за кожну зруйновану долю і за кожне відібране життя!”, – сказав посадовець.

Він також подякував їхнім родинам за справжніх патріотів України. А воїнів закликав берегти себе й пам’ятати, що на них чекають удома.

Благословив захисників на цей нелегкий, але почесний шлях єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло. Владика разом із усіма присутніми помолився за наших бійців, за майбутню перемогу і мир на українській землі, вручив добровольцям ікону-оберіг.

(Фото пресслужби Хмельницької ОВА)