https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині чоловіка засудили на 12 років за вбивство пенсіонерки

Самотня 85-літня бабуся із жалістю ставилася до односельця, адже той, рано залишившись вдівцем, тинявся селом без роботи і належних засобів для існування. Такий спосіб життя привів чоловіка до чарки. Щоб заробити на чергові «сто грамів», він погоджувався на будь-який підробіток.

У самотньої бабусі чоловік виконував найпростішу роботу по господарству, а за це отримував або гроші, або смачний обід. Але така благодійність обернулася для нещасної бідою. Одного дня чоловік напідпитку прийшов до неї з вимогою дати гроші, але бабуся відмовила, адже він не виконав запланованої роботи. Той продовжував наполягати, бо конче хотілось випити…

Після чергової відмови розлючений чоловік схопив штахетину і почав бити безпомічну по голові, тулубу, руках… Коли жертва намагалася покликати на допомогу, зловмисник вихопив ножа і наніс їй смертельний удар в спину, після чого залишив стареньку помирати, а сам спокійно повернувся додому, викинувши знаряддя вбивства на городі.

Тіло потерпілої через деякий час виявила сусідка, яка і звернулася до правоохоронців. Того ж дня його затримали. І от нещодавно відбулося судове засідання під час якого підсудний повністю визнав свою вину. Рішенням суду його визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України і призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 12 років.

КАТЕРИНА ШУПРИГАН