https://moyagazeta.com/

Хмельницький «Золотий квартал» використовував авторитет «Львівського ювелірного заводу»

Як стало відомо журналістам, підставою для прийняття рішення стало неправомірне використання позначень «Львівський ювелірний завод» і «ЛЮЗ» з боку цих приватних підприємств.

Зокрема, під час реалізації продукції власного виробництва в торговій мережі Львова ПП Дещиця А.Б. використовував зазначені позначення на бірках ювелірних прикрас, а ПП «Золотий квартал» – на рекламних листівках, що розповсюджувалися на виставках.
За висновками Комітету, такі дії є спробою приватних підприємств використати ділову репутацію ДП «Львівський державний ювелірний завод», який працює на ринку вже понад 60 років.

«Приймаючи дане рішення, Антимонопольний комітет виходив з того, що подібна практика вводила в оману споживачів та призводила до змішування діяльності учасників ювелірного ринку. Тому ми зобов’язали ПП Дещиця А.Б. припинити використання позначень «Львівський ювелірний завод» і «ЛЮЗ». Наголошу, що Комітет як і раніше ставить перед собою мету не лише притягнення до відповідальності тих недобросовісних гравців, що масово обманюють громаду, але й захистити добрі, кращі імена наших виробників», – зазначив в.о. Голови Комітету Олександр Мельниченко.