https://moyagazeta.com/

Реальні доходи українців зменшилися більше, ніж на 20%

– так політик прокоментував інформацію Державного комітету статистики, згідно з якою номінальні доходи українських громадян у листопаді зросли на 41,4%, а реальні, з врахуванням зростання цін, на 12,4%.
На думку народного депутата, «переважна більшість українців на власному гаманці відчули «наскільки вони збагатилися» за урядування Юлії ТИМОШЕНКО». «Лише той, хто не відвідує крамниць, не ходить на базар може стверджувати, що доходи населення зросли», – зазначив він.

За словами ДЖОДЖИКА, «така думка, оприлюднена державною установою, нагадує більше заперечення главою уряду існування кризи в українській економіці на початку осені». «Це хороша міна при поганій грі», – підкрселив він. Народний депутат нагадав, що «відповідно до рейтингу міжнародної компанії GfK, Україна посіла 40 місце з 41 наявного за купівельною спроможністю громадян». «Це є реальна ситуація в українській економіці, її потрібно визнати і почати протидіяти їй», – зазначив Ярослав ДЖОДЖИК.
При цьому він висловив думку: «що у теперішніх умовах звільнення людей через кризу, уряд повинен частіше звітувати про те, що він зробив для створення нових робочих місць, щоб купівельна спроможність зростала не тільки у звітах Держкомстату, але й у реальному житті». «Сьогодні тільки громадяни можуть підвищити свій рівень добробуту, проте для цього їм потрібно створити чіткі та вигідні правила ведення власного бізнесу, створення якого одним дасть можливість реалізувати власні підприємницькі ініціативи, а для інших дасть нове робоче місце», – наголосив Ярослав ДЖОДЖИК.