https://moyagazeta.com/

Як Ляшко у Хмельницькому купував труси на базарі (фото)

Закупівля та спілкування з народом відбувалось 23 червня на базарі у Хмельницьку. Кожне фото, а їх 23, супроводжується емоційним підписом автора. Тут Ляшко посміхається білявкам-продавцям, там він куштує сало та халву, пригадуючи складне дитинство. Вибір спідньої білизни супроводжується чотирма фото. Певно, інтимнішого спілкування з народом придумати важко.

(Підписи автора збережено без змін)

 

“Подивіться в ці очі, в цей глибокий погляд української жінки, матері та дружини, яка змушена на спеці стояти на базарі, бо у неї немає альтернативи, щоб прогодувати свою сім’ю”

“Дівчина попросила допомогти вибрати їй білизну. Для своїх виборців я зроблю все! Тим паче, коли їх прохання такі приємні .)”

“Дівчата запросили випити холодного квасу”

“Дівчину-продавця звати Яна, як і мою сестричку, для якої я купив чудовий шарф. А ще придбав хустину для мами” Вирішив купити собі труси, жінка-продавець рекомендує ці: “Це ж про Вас “написано!” ))” “Певен, цій юній красивій хмельничанці пасує такий бюстгальтер” “Жінка у ларьку, хотіла взяти автограф, але не могла підійти, бо не має права залишити місце роботи. Тому я сам підійшов до неї, щоб подарувати їй хороший настрій :)” “Вибираю собі одеколон” “Але я вибрав ці труси”  

 

Источник: kyivpost.ua