https://moyagazeta.com/

Голлівудський актор Алек Болдвін, певно, вирішив по собі залишити слід не лише в кінематографі: увосьме став батьком .

63-річний Алек Болдвін увосьме став батьком та показав крихітну доню

Голлівудський актор Алек Болдвін, певно, вирішив по собі залишити слід не лише в кінематографі, а й в майбутньому поколінні.

Так, Алек Болдвін увосьме став батьком. Про поповнення у родині повідомила дружина 63-річної зірка стрічки “Тінь” Гіларія.

На сторінці в Instagram новоспечена матуся запостила зворушливе відео з новонародженою донечкою, де зображена разом з крихіткою у пологовому і вдома. Судячи з кадрів, старші діти Алека та Гіларії дуже тішилися появі сестрички.

“Вона тут! Ми дуже раді познайомити вас із здійсненням нашої маленької мрії, Іларія Каталіна Ірена. 22 вересня 2022 року. І вона, і я щасливі і здорові. Її брати і сестри проводять день, спілкуючись і вітаючи її в нашому домі. Щиро люблю вас усіх. Ми дуже раді відсвяткувати цю чудову новину разом з вами”, – написала Гіларія Болдвін під відео.

Зазначимо, що Алек та Гіларія Болдвіни виховують 9-річну Кармен, 7-річного Рафаеля, 6-річного Леонардо, 4-річного Ромео, дворічного Едуардо та 1-річну Люсію. Також в актора є 26-річна донька-модель Айрленд від Кім Бесінгер.

Алек Болдвін з родиною / © Associated Press
Алек Болдвін з родиною / Фото: Associated Press