https://moyagazeta.com/

“Алею життя” на честь загиблого вогнеборця висадили в Хмельницькому (ВІДЕО)

Хмельницькі надзвичайники висадили в обласному центрі алею фруктових дерев. Розташована вона на території 37-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Зробили це у знак пошани легендарного вогнеборця Петра Сибіги.

Тепер молоді насадження стануть ще й Алеєю захисників і захисниць України.

.

Нагадаємо, полковник Петро Сибіга загинув чотири роки тому під час виконання службових обов’язків. Він особисто очолив гасіння масштабної пожежі на складі деревини в Дунаївцях. Пожежу тоді ліквідували.

“І здавалося все минуло, проте здоров’я Петра Петровича похитнулося і він потрапив до лікарні, далі – до реанімації. Його серце зупинилося. Це стало великою та непоправною втратою для вогнеборців області та сім’ї”, – йдеться в повідомленні управління.

Голова громадської організації “МОЖУ” Аліна Скоморохова переконана, що полковник Сибіга став героєм для рятувальників, як і кожен із чоловіків та жінок, які сьогодні захищають територіальну цілісність нашої країни, ціною власного життя виборюють її волю та свободу. Саме на їх честь і висаджена Алея захисників і захисниць України. Громадська діячка додає: “Садіть дерева в честь наших воїнів”.

“В українській культурі дерево завжди уособлювало символи життя, смерті, відродження. В Україні сотні алей, які увіковічують пам’ять про героїв нашої країни. Тепер своя Алея буде і у ДСНС Хмельниччини на честь легендарного вогнеборця Петра Сибіги та подвигу Захисників вільної, незалежної та незламної України!”, – додають надзвичайники.

https://youtube.com/watch?v=AwAdUPp52nw%3Ffeature%3Doembed