https://moyagazeta.com/

«Асоціація безпеки дорожнього руху»

Користуючись правом громадян на свободу об’єднання, закріпленим Загальною декларацією прав людини, гарантованим Конституцією та національним законодавством, у відповідності зі статтею 3 Закону України «Про об’єднання громадян» з 17 січня 2008 року, було створено Всеукраїнську громадську організацію «Асоціація безпеки дорожнього руху».
Основною метою Асоціації є захист законних прав та інтересів громадянина та людини в Україні через убезпечення дорожнього руху.
Зазначена громадська організація зареєстрована в Міністерстві юстиції України, має свій статут, символіку та інші реквізити, що засвідчують її як юридичну особу.
В Хмельницькій області також створено осередок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація безпеки дорожнього руху» 21 серпня 2008 року. Очолив її Білоус Петро Степанович (м. Хмельницький, вул. Камянецька, 96), колишній працівник Державтоінспекції, підполковник в відставці, який все своє професійне життя пропрацював в Державтоінспекції.
Основними напрямками діяльності є об’єднувати зусилля державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та ЗМІ щодо підвищення рівня безпеки дорожнього руху. Брати участь у діяльності міжнародних організацій з питань безпеки дорожнього руху, сприяти розповсюдженню національного та міжнародного досвіду, а також здійснювати інформаційно-пропагандистську діяльність з безпеки дорожнього руху.
Так, як безпека дорожнього руху – справа кожного учасника дорожнього руху. Застаріла та недосконала нормативно-правова база з питань безпеки руху не може забезпечити зменшення шкідливих наслідків, що викликає соціальне невдоволення у суспільстві. Тому важливо щоб свою участь у процесі її удосконалення відчував кожен учасник дорожнього руху. Це сприятиме шанобливому та відповідальному ставленню до виконання норм та правил поведінки на дорозі. Саме осередок громадської організації «Асоціація безпеки дорожнього руху» в Хмельницькій області , діяльність якої спрямована на покращення та удосконалення безпеки дорожнього руху має стати зв’зуючою ланкою між державними органами та громадянином – учасником дорожнього руху.

Інспектор ВКЗ та зв’язків з громадськістю
УДАІ УМВС України в Хмельницькій області
лейтенант міліції Свідерська С.М.