https://moyagazeta.com/

День молоді – перезавантаження в зелений

В рамках фестивалю на трьох тематичних майданчиках поблизу міського пляжу тривав цілодобовий марафон. З шостої ранку неділі до шостої ранку понеділка пройшли десятки цікавих заходів. Активна, динамічна і творча діяльність молоді була спрямована на самопізнання і розвиток. Заходи майоріли своєю яскравістю та різноманіттям: від спільної медитації до лекцій на тему актуальних соціальних питань та інтелектуальних ігор. Молодь залюбки приєдналась до спортивних змагань – воркауту, щоб розім’ятися перед вечірньою програмою. Гостей фесту розважали флешмобами і виступами гуртів.

Вдале поєднання духовного розвитку і фізичної активності гармонічно підготувало молодь до вечірніх заходів та гарячих вражень. Після перебування під розжареним сонцем вечірня прохолода збудила в молоді бажання рухатись: танцювати,слухати драйвову музику, брати участь у конкурсах і провокаціях дотепних ведучих.

Пляжні заходи завершилися діджейським сетом, танцями, феєрверком та файер-шоу. Святкування продовжилось в «Мода-барі» – дискотекою та шоу-програмою.

Ранок прийдешнього дня понеділка молодь зустріла в ОЦ «Тхія», який був перетворений в осередок азійської Індії. Спільне декламування чарівних мантр, перегляд тематичних фільмів, ігрові сети на логіку. А смак запашного чаю з екологічними смаколиками: медом, фруктами, насінням і горіхами, забути не можливо. Ранок молодь зустрічала в творчому азарті – створенні веселкової мандали – як символу єдності переконань, позитивного пізнання і дружби.

Від міського голови Сергія Мельника учасників фестивалю привітав із Днем молоді начальник управління молоді та спорту міської ради Валерій Вешко. За успішну організацію фестивалю та активну участь у громадському житті міста Хмельницького він нагородив грамотами міського голови та вручив цінні подарунки голові Хмельницького обласного осередку ВМГО “Демократичний альянс” Інні Корсун, виконавчому директору громадської організації “Подільський простір” В’ячеславу Нагнибіді, методисту студентського бізнес-центру Хмельницького університету управління та права Ірині Онуфран, ініціатору створення соціально-культурного простору “Гніздо” Денису Панкратову, голові Хмельницького осередку громадської організації “Центр політичних студій та аналітики” Олегу Черненку.