https://moyagazeta.com/

Дівоча ліга «Що?Де?Коли?» знову у Хмельницькому…

Дівоча ліга «Що? Де? Коли?» існує в нашому місті вже майже чотири роки і вона є щорічним проектом жіночої молодіжної організації «Нова Етика». У лізі беруть участь команди з вищих навчальних закладів міста, що складаються виключно з дівчат.
У відкритті ліги взяли участь 9 команд, але це ще не все. Очікується, що долучиться ще 2 команди. Цього року організатори вирішили включити в лігу багато новенького і проекспериментувати з формами проведення гри. Якщо раніше в лізі приймали участь лише студенти і ігри проходили у стінах навчальних закладів, то цього року активісти «Нової Етики» залучили команду з загальноосвітньої школи №31 і почали проводити лігу в клубному форматі. В цьому дуже допоміг клуб «Матадор», що гостинно прийняв учасниць ліги. Відкривав лігу уже відомий у Хмельницькому дует «Drastі».

Першу перемогу до свого арсеналу поклала команда «Яка різниця?» з Фінансово економічного коледжу. Але це лише початок, все ще може змінитись. Наступна гра пройде теж в незвичному форматі, по-перше, питання будуть готувати команди одна для одної, по-друге, кожна команда буде себе презентувати і нарешті буде випробувана нова гра «Завалінка» – гумористично-інтелектуальна гра, в якій команди змагатимуться в написанні кращої енциклопедичної статті для невідомого їм слова.

«Чому я граю? Просто це – надзвичайно цікаво, пізнавально, подобаються запитання. Подобається те, що не дивлячись на те, що ми приходимо грати, думати, відповідати на запитання, ми одночасно відпочиваємо в дуже приємному колективі! Я взагалі люблю змагатися, стараюсь перемогти!!! Я від цього отримую надзвичайне задоволення, ця гра – це саме те, що треба», – поділилась своїми враженнями учасниця команди «Супер-штучки» від Хмельницького університету управління та права Вікторія Тимощук.

Маргаріта Цесляк