https://moyagazeta.com/

Двоє юнаків «розважили» себе розбиттям вікна у магазині

Так нещодавно сталося і у Хмельницькому. Близько третьої години ночі на пульт централізованого спостереження Управління Державної служби охорони надійшов сигнал „Тривога” з магазину, що знаходиться в мікрорайоні Ракове. На місце події відразу ж був направлений наряд групи затримання.

В магазині до правоохоронців звернулася продавчиня даного магазину. Жінка розповіла, що кілька хвилин тому помітила двох молодиків, які стояли поблизу магазину. Невдовзі ж, з невідомих для неї причин, вони розбили вікно у магазині та кинулись навтьоки. Жінка, не гаючи ні хвилини, відразу натиснула тривожну кнопку ДСО. За лічені хвилини найближчий наряд групи затримання прибув на місце виклику. Перелякана продавчиня повідомила правоохоронцям прикмети ймовірних хуліганів і співробітники ДСО почали їх пошук за «гарячими слідами».

Невдовзі на перехресті сусідніх вулиць держохоронці помітили двох невідомих, в одного з них на руках була кров, а на одязі – залишки розбитого скла. Обох молодиків було затримано. Згодом продавчиня підтвердила, що саме ці молодики перебували поблизу магазину та розбили вікно.

На місце події також була викликана слідчо-оперативна група, за вказівкою якої затриманих було доставлено до чергової частини Центрального відділу міліції.

На даний час по даному факту проводяться слідчі дії.

Альона Шибунько,

УДСО при УМВС України

в Хмельницькій області