Екологи Хмельниччини можуть оштрафувати військову частину в Ярмолинцях на 69082,87 грн

Було складено 16 протоколів про вчинення адміністративного правопорушення відносно посадових та фізичних осіб., до адміністративної відповідальності притягнуто 14 посадових та фізичних осіб. Сума накладених штрафів склала 7,735 тис. грн., пред’явлено 3 претензії та позовів на суму 1,347 тис. грн.,1 претензія на суму 1,658 тис. грн.. сплачена добровільно.

Інспекційними перевірками виявлено 5 фактів забруднення земельних ділянок., встановлено факт забруднення землі нафтопродуктами (дизпаливом), на території військової частини А 1877 у смт. Ярмолинці. Сума завданих збитків становить 69082,87 грн. Матеріали перевірки передані у військову прокуратуру Хмельницького гарнізону у порядку ст. 97 КПК України.

Основними порушеннями, які були виявлені під час проведення державного контролю у сфері охорони та використання земель були псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель, невиконання природоохоронного режиму використання земель, невиконання умов зняття, збереження, використання родючого шару грунту.