https://moyagazeta.com/

Хмельницький – одне з чотирьох міст-партнерів Проекту USAID РМТ

З метою поліпшення спроможності міст до планування, управління та фінансування розвитку систем теплопостачання 27 травня Проект РМТ обрав чотири нових міста для впровадження пілотних проектів. Ці міста-партнери Проекту РМТ були обрані в результаті детального аналізу заявок, одержаних від 20 міст, що висловили свою зацікавленість щодо участі у конкурсі та подали пакет необхідних документів до 16 травня 2011 року.

Всі заявки було розглянуто відбірковим комітетом у складі представників організацій, що допомагають запроваджувати Проект USAID в Україні: це компанії International Resources Group, Alliance to Save Energy, Асоціація міст України (АМУ), а також USAID.

Проект „Реформа Міського Теплозабезпечення” виконується компанією International Resources Group (IRG) та її українськими та міжнародними партнерами. Проект допомагає Україні у трансформації галузі міського теплозабезпечення у фінансово життєздатний, належним чином керований і справедливо регульований сектор, який надає надійні та якісні послуги за доступними цінами населенню, громадським установам і місцевій промисловості.

Співпраця міста з Проектом РМТ включатиме такі напрямки: навчання фахівців та допомога у створенні Міського Енергетичного Плану; проведення енергоаудитів типових будівель та систем теплопостачання; проведення досліджень та впровадження типових проектів з установки систем обліку та регулювання тепла; впровадження демонстраційних проектів з енергоефективності на умовах співфінансування; допомога у розвитку ОСББ; впровадження інформаційної кампанії з енергозбереження та інші.

Початок роботи з групою міст-переможців передбачається у липні 2011 року, коли буде проведено установчий семінар з презентації методики співпраці, обговорення плану роботи та календарний графік виконання завдань.

Автор: УВІП