https://moyagazeta.com/

Інтервґю із заступником голови Летичівської РДА – Василієм Миколайовичем Гущаком

В.Г.: Народився я у Чернівецької області, але так вже склалося, що у Летичеві проживаю досить давно – ще з 1985-го року. У адміністрації працюю вже майже два роки. Дуже задоволений тим, що за цей час покращилися наші економічні та фінансові показники, і ми серед усіх районів займаємо 9 місце. Думаю, що в кінці цього року ми увійдемо до п’ятірки кращих!
Я відповідаю за економічний сектор розвитку району. Хочу сказати, що якщо ми запустимо наш комбікормовий завод (а на ньому буде виготовлюватися близько 25 тонн комбікорму в годину), наш район дійсно буде одним із кращих. Він і тепер дуже прекрасний. Його мешканці довго чекали цього свята, і давно про нього говорили.
Кор.: Як Ви вважаєте, чого не вистачає Летичеву? Що ще повинно бути на цій землі?
В.Г.: Колись люди дуже мріяли про газ. Так чомусь сталося, що всі райони мали газ, а Летичів – ні. Найбільшою моєю мрією є створення нових робочих місць, щоб молодь не тікала з району. У нас більше 15 тисяч економічно активного населення, а працюють у різних галузях лише десь 5 тисяч. Великі надії маємо на розвиток нашого ТОВ «Термопласту», де зараз працює близько 300 чоловік.
Кор.: Що хочете побажати усім мешканцям району від себе особисто?
В.Г.: На даний час ми займаємо десь 5-6 місце в області по рівню зарплати. Саме тому дуже хотілося б, щоб ми були першими! Також бажаю усім людям більше доходів та нових робочих місць!

Спілкувалась Людмила Лунина