https://moyagazeta.com/

Микола Томенко у Хмельницькому зустрівся із керівниками дошкільних закладів

 Подібний проект уже було втілено в Черкасах та Києві.

“Під час презентації “Українського щорічника” на 2012 рік ми отримали пропозицію зробити проект, який би допоміг викладачам дошкільних закладів у вихованні дітей. Нам запропонували звернути увагу на дошкільну освіту, а не тільки на середні школи та бібліотеки. Ми почали думати і звернулися до працівників видавництва “Веселка” за порадою. Так було сформовано набір книг із тих, що видавалися цим видавництвом протягом останніх трьох років, який включає в себе як казки Івана Франка, так і пізнавальні видання сучасних дитячих авторів. В даному випадку автори проекту зосередили увагу на українських творах. Після того, як отримаємо пропозиції від вихователів можливо розпочнемо реалізацію проекту, який буде включати в себе твори світової класики. Для нас це своєрідний експеримент”, – розповів Микола Томенко.

Це вже не перший проект для дошкільних навчальних закладів фонду Миколи Томенка “Рідна країна”. Минулого року було презентовано “Дитячу слуханку” – компакт-диск на якому зібрано лічилки, дитячі пісеньки, українські казки та казки народів світу. Ці диски також було розповсюджено по дитячих садочках.
“Я переконаний, що якщо ми не будемо займатися вихованням підростаючого покоління, не будемо прищеплювати ідею та народні звичаї – ми втратимо майбутнє”, – наголосив Микола Володимирович.
Після спілкування з керівниками дошкільних закладів освіти заступник голови Верховної Ради України зустрівся із журналістами.

Аналізуючи роботу Верховної Ради Микола Томенко зазначив, що за кількістю прийнятих рішень, рада цього скликання є найуспішнішою з усіх попередніх, але якість цих рішень залишає бажати кращого. Також він торкнувся актуальних питань сьогодення, а саме: земельної реформи, реформи галузі освіти та медицини, а також процесу формування спису єдиних кандидатів на мажоритарних округах від опозиції на цьогорічні парламентські вибори.
Під час візиту Миколу Томенка супроводжували Хмельницький міський голова Сергій Мельник, народний депутат України, член фракції Блоку Юлії Тимошенко Василь Кравчук, голова фракції ВО “Батьківщина” у обласній раді Іван Гладуняк та секретар Хмельницької міської ради, голова міської організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков.

Автор: УВІП