На Хмельниччині міліціонери попередили пожежу у селі

Близько півночі лейтенант міліції Андрій Левандовський та лейтенант міліції Валентин Олещук поверталися додому з виклику. Та в одному з сіл, що розташовувалося вздовж траси, помітили вогонь. Оскільки в такий час люди у селах уже давно відпочивають, міліціонери вирішили перевірити, хто ж це бавиться багаттям. Але то горів паркан, обнесений навколо городу аж до житлового будинку. Швидкому розповсюдженню полум’я сприяв сильний вітер та залишки сухого кукурудзиння вздовж паркану. Міліціонери діяли швидко та злагоджено: один дільничний побіг будити власника господи, інший у цей час викликав службу «101».

Переляканий пенсіонер, власник обійстя, спросоння ніяк не міг зрозуміти, чому ж він повинен відчиняти двері, аж поки до нього не загукали сусіди, яких правоохоронці також розбудили. Вогонь вдалось приборкати за 5 метрів від будинку. Наразі з’ясовується причина пожежі.

Що характерно, на даній дорозі доволі жвавий рух, навіть у пізню пору доби, але чомусь ніхто з подорожуючих не зупинився. Тож якби у той час не навідались правоохоронці, вогнем могло знищити не одну господу.

ЮЛІЯ ГРИНЬ