https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині міліціонери рятують людей від морозів

Протягом кількох останніх днів під час патрулювань у під‘їздах, у теплокомунікаційних мережах та просто серед вулиці виявлено 10 громадян без постійного місця проживання. Даних осіб доставлено до медичних закладів та пунктів соціальної допомоги.

У час похолодання дільничні інспектори міліції спільно із сільськими головами відвідують одиноких осіб похилого віку, проводять профілактичні бесіди з населенням краю щодо запобігання випадків обмороження.

Так, житель Деражнянського району через власну безпечність став інвалідом, втратив два пальця правої руки. Молодий чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вийшов на подвір‘я випалити цигарку, та сидячи на почіпках, заснув із цигаркою у пальцях, в результаті — відморозив їх. Дивно, що рідні не поцікавились двогодинною відсутністю нетверезого родича у темну пору доби та ще й у лютий мороз.

У власному будинку від переохолодження померла 33-річна жителька Летичівського району, яка за життя хворіла на ДЦП та не могла пересуватись.

У Дунаєвецькому районі подружжя розпивали спиртні напої у своїх знайомих. Чоловік залишився ночувати, а жінка, розум якої був більш ясним, вирішила ще навідати невістку. На жаль, подолянка не дісталася будинку, впала на дорозі майже коло подвір‘я та заснула. Вранці 48-річну жінку уже мертвою знайшли односельці.

У всі часи люди повинні бути уважними та чуйними до ближніх своїх, але під час стихійних лих та інших нещасть, які приносить нам природа, як от зараз лютневі морози, ми маємо більше звертати увагу на оточуючих, особливо тих, хто перебуває у групі ризику: людей похилого віку, безхатченків, дітей, осіб у стані алкогольного сп‘яніння. Якщо ви бачите, що комусь потрібна допомога: словом, порадою, вчинком — не проходьте повз.

ЮЛІЯ ГРИНЬ