На Хмельниччині пройшли змагання з пожежно-прикладного спорту серед юнаків

Участь у змаганнях взяла 21 команда з міст та районів області, які змагалися в подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, підйомі по штурмовій драбині у вікно 3-го поверху навчальної вежі, пожежній естафеті та бойовому розгортанні. За підсумками змагань перше загальнокомандне місце посіла команда з міста Нетішин, друге місце виборола команда селища Чемерівці, а по¬че¬с¬не третє місце здобула команда з міста Хмельницького. Переможці були нагороджені кубками, грамотами та цінними подарунками. Змагання з пожежно-прикладного спорту серед юнаків проводяться щорічно з метою популяризації здорового способу життя серед молоді, підвищення спортивної майстерності учасників змагань, а також для відбору найсильніших спортсменів до складу збірної команди, які будуть представляти нашу область у чемпіонаті країни, що відбудеться у місті Львові в період з 24 по 27 червня.