https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині пройшов обласний огляд роботи загонів ЮІР!

В змаганні прийняло участь 10 загонів ЮІР, серед них команди Білогірського, Славутського, Полонського, Летичівського, Ізяславського, Чемеровецького, Красилівського районів та м. Кам’янець-Подільський, Нетішин, Хмельницький. Близько 100 дітей прибули на змагання.

Змагання відкрив заступник начальника УДАІ УМВС України в Хмельницькій області підполковник міліції Нащубський Олександр Володимирович, який привітав ЮІРівців з обласним оглядом, наголосив, що головною метою огляду є запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, популяризація роботи загонів ЮІР з широкої пропаганди правил безпеки дорожнього руху серед дітей, виховання у них навиків дисциплінованої поведінки на вулицях і дорогах, попередженні порушень ними Правил дорожнього руху.

Далі слово було надано незмінному ветерану Державтоінспекції – керівнику загонів ЮІР області Прохорчуку Віталію Аврамовичу, який перш за все зазначив сумну статистику дитячого дорожньо-транспортного травматизму, оголосив умови конкурсу, і в свою чергу побажав гарної гри та перемоги.

Для проведення огляду на допомогу та кращого вибору команди, працівники Державтоінспекції запросили 4 представника Всеукраїнської спілки автомобілістів, а також на етапі медична допомога – представник з обласного комітету Червоного Хреста.

Боротьба за першість була запеклою, адже переможці поїдуть в Міжнародний дитячий центр «Артек».

Огляд робіт загонів ЮІР 2012 – 2013 н.р. тривав три години, кожна команда пройшла всі етапи, де показала непогані знання з Правил дорожнього руху, гарні навики з водіння велосипедом, жести регулювальника. На етапі юного пропагандиста, мали змогу почути та побачити цікаві вірші, пісні та гумористичні сценки з безпеки дорожнього руху.

Найкращою командою, яка набрала найбільшу кількість не лише на всіх етапах, а й на етапі з теоретичних знань Правил дорожнього руху (90%) стали діти смт. Чемерівці, які вже неодноразово здобували першість, друге місце здобув загін Красилівського району, ну а третє місце посів загін м. Кам’янець – Подільського.

Переможців відзначено грамотами УДАІ УМВС України в області та кубками.

Прес служба УДАІ УМВС України в Хмельницькій області

(Свідерська С.М.)