https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині затримали ґвалтівника-рецидивіста

 Але, схоже, цей сумний досвід нічому чоловіка так і не навчив, бо ж на свободі він протримався зовсім недовго, передає ye.ua

В УМВС України в Хмельницькій області розповіли наступне.

Вісімнадцятирічна жертва ґвалтівника, місяць тому одружившись, перебралася мешкати у Віньковецький район до свого чоловіка.

У той злощасний день молоде подружжя вийшло до сільського магазинчика за сірниками, а по дорозі зустріли двох знайомих, які якраз поверталися з торговельного закладу з пляшкою вина.

Один з них запропонував молодятам не йти у хурделицю так далеко, а зайти до нього додому і взяти коробку сірників, а заодно і випити по келишку вина. Молоді люди пристали на цю пропозицію.

Розпивши пляшку та трохи потеревенивши, чоловіки вирішили перерватися на перекур, але з‘ясувалося, що ні в кого немає цигарок, тож до магазину все одно довелося йти. В будинку залишилися лише юна дружина та захмелілий господар.

Ледве товариші вийшли за поріг, як чолов‘яга почав чіплятися до жінки. Бідолашна спробувала втекти, але бувалий «зек» кілька разів ударив її по голові кулаком, та, приставивши ніж до горла, зґвалтував. Коли жінка все ж таки вирвалася, одразу побігла до місцевої сільради, де їй допомогли викликати міліцію.

Правоохоронці одразу затримали кривдника та вилучили низку доказів, в тому числі і подертий одяг потерпілої.

Наразі відносно зловмисника відкрито кримінальне провадження згідно частини 2 статті 152 Кримінального Кодексу України (зґвалтування).

Чоловікові, зважаючи на його попередній «послужний» список, може загрожувати до 10 років позбавлення волі.