https://moyagazeta.com/

Начальник потяга «Ковель-Москва» на ходу виштовхала пасажира з електронним квитком Вiдео

 

Як по­ві­до­ми­ло ін­форма­цій­не агенс­тво УНІ­АН ка­сир при цьому осо­бис­то по­яс­ни­ла ке­рів­ни­ку по­тя­гу спе­ци­фі­ку си­ту­ації, піс­ля чо­го ос­тання по­да­ла сиг­нал по­тя­гу ру­ша­ти, ви­пи­ха­ючи при цьому но­га­ми зі схід­ців па­са­жи­ра з елек­трон­ним квит­ком.

Дарина Слипачук Комментарии: 728 Поделились: 3 тыс. 746 НравитсяЕщё реакции КомментарийПоделиться Просмотры: 101 тыс. ·  в воскресенье ·  Історія про те, як ми сьогодні так і не зайшли в поїзд. На станції Кривин зламався пристрій, який друкує білети і, на жаль, ми не отримали своє електронне підтверження квитків, але диспетчер яка займається цим запропонувала разом із нами(7 людей) підійти до начальника поїзда 078 ЛЦ сполученням Ковель-Москва, і посадити нас, так як нашої вини в цьому не було, адже ми оплатили білети. 
На що ця ХАМКА, яку важко назвати начальником, бо в них є РОБОЧА ФОРМА, сказала НЄТ. Ми запропонували їй посадити нас, а в Шепетівці ми б роздрукували б білети і все було б добре. Тому шановний директор Укрзалізниці, зверніть увагу на культуру ваших працівників та забезпечте станції маленьких сіл пристроями, які злагодженно працюють і не ламаються щосекунди. Надіюсь, що так як начальниця поїзда пихала ногами хлопця, так і її копняками випхають з цієї роботи!!!