https://moyagazeta.com/

Народне Віче у Хмельницькому: Уряд – у відставку, ВРУ – розпустити

Зокрема, вони відмовляються визнавати лігітимність чинного Уряду та вимагають його відставки. Підприємці вважають, що ВРУ підлягає розпуску, натомість має бути сформовано депутатський корпус, який “буде усвідомлювати відповідальність перед власною совістю”.
Також учасники акції  вимагають встановлення тотального громадського контролю за діями можновладців, які мають бути утворені протягом травня-червня.
Підприємці, звертаючись до органів влади, вимагають порушення кримінальної справи проти чинного Голови Уряду Миколи Азарова. Йому закидають перевизення службових повноважень, протидію законній господарській діяльності.

Наразі підприємці вирішили, що має бути підготовлено та запропоновано альтернативний податковий кодекс, “основою якого є стимулювання внутрішнього попиту , трансформація контролюючих органів у консалтингові структури, спрощення адміністрування податків, відмова від ПДВ, законодавче закрілпення штрафних санкцій щодо представників держави за неправомірне нанесення збитків суб’єктам господарювання.
Водночас, із вимогами, що стосуються вирішення суто підприємниицьких проблем, учасники віче вимагають від влади прийняття правового рішення щодо припиннення функціонування офшорни схем, відновлення у повній мірі законних прав профспілок, продовження мораторію на продаж землі.
Таке рішення було прийнято, як стверджують підприємці, через невиконання вимог Автомайдану, неспроможність втілити передвиборчу програму «Україна для людей», а виконання владою пропозицій та вимог народного Віче мають усунути помилки урядовців.

 

Ольга Лисиця для “Моя газета+”