https://moyagazeta.com/

Нічний злодій стверджує, що проник до магазину через нестерпне бажання випити пива

 Близько пів на третю годину ночі на пункт централізованого спостереження Державної служби охорони надійшов сигнал «Тривога» з охоронюваного магазину, що знаходиться в мікрорайоні Виставка. Отримавши сигнал, чергова пульту негайно передала інформацію найближчому до місця події наряду спецпідрозділу групи затримання ДСО. Держохоронці відреагували миттєво і через дві хвилини прибули до охоронюваного об’єкту.

На місці події наряд Державної служби охорони у складі старшого сержанта міліції Генадія Лахмая, сержанта міліції Сергія Гураля та інспектора патрульної служби Хмельницького міського відділу сержанта міліції Євгенія Омелянюка затримав невідомого, який намагався скоїти крадіжку з даного магазину. Затриманим виявився 24-річний місцевий житель, працює будівельником.

Пізніше стало відомо, що зловмисник проник досередини приміщення, розбивши скло вхідних дверей. Побачивши на стіні датчик охоронної сигналізації, горе-злодій зрозумів, що потрібно швидше „працювати”, але було запізно – через мить його затримав наряд ДСО.

„Ви так швидко приїхали, що я навіть не встиг нічого взяти”, – такими були перші слова правопорушника, коли його „на гарячому” затримали працівники держслужби охорони.

За словами горе-злодія, він проник до магазину, бо дуже кортіло випити пива.

На місце події також було викликано власника магазину та слідчо-оперативну групу Зарічанського відділу міліції, за вказівкою якої затриманого було доставлено у відділок міліції. Наразі правоохоронці з’ясовують всі обставини даної події.

Альона Шибунько УДСО при УМВС України в Хмельницькій області