https://moyagazeta.com/

«Опікун» безпритульних собак виконував свої обовґязки безгосподарно

Було встановлено, що умови цього договору не виконуються, по данному питанню провели нарад. Як наголошувалось під час зібрання, сьогоднішній стан притулку не відповідає вимогам, які пред’являються до таких об’єктів.
Участь у засіданні взяли представники житлово-комунального господарства, управління ветеринарної медицини, комунального підприємства “Спецкомунтранс”, громадських організацій, ПП “Мазурук О.А.”, волонтери.

На порядок денний були винесені питання: про заходи, спрямовані на виконання указів щодо утримання безпритульних тварин громадянами, підприємствами, організаціями, установами у місті та про заходи, які здійснює міська влада. Учасники наради обговорили ситуацію, яка склалася із міським притулком для безпритульних тварин. Серед шляхів вирішення існуючої проблеми було запропоновано підвищити відповідальність волонтерів за якості їх роботи, підключити інші громадські організації до розв’язання цієї проблеми. Зі сторони волонтерів і представників громадських організацій були нарікання і критика на адресу діяльності комунального підприємства “Спецкомунтранс” щодо відношення працівників підприємства до тварин; скаржились на бездіяльність приватного підприємства “Мазурук О.А.”.

Разом з тим, присутні надавали конструктивні пропозиції щодо покращення роботи притулку для бродячих тварин.
Після тривалої суперечки, запропонjваyj внести в протокол наступне:
1. До 01.08.2009 навести лад у притулку для бродячих тварин;
2. Підготувати (з 01.08.2009) і провести стерилізацію наявних тварин;
3. Після реабілітації тварин повертати на попереднє місце перебування.

В результаті таких дій тварини стають менш агресивні, після стерилізації немає приплоду і. надалі зменшується розповсюдженість безпритульних тварин. Але на все це треба багато часу.
Також приватному підприємцю Олександру Мазуруку було винесено чергову догану щодо безгосподарного виконання своїх обов’язків.

 

Источник: УВІП