https://moyagazeta.com/

Подільський ріпак не дістався шахраям

Результатом цієї роботи наразі стало порушення 4 кримінальних справ, вилучення 708 тонн зерна на суму 2454,3 тис. грн., накладення арештів на 2845 тин зерна на суму 5859,7 тис. грн.

Зокрема співробітники відділу податкової міліції Кам’янець-Подільської ОДПІ днями порушили кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України, за фактом шахрайства.

Так, податкові міліціонери встановили, що у липні цього року невстановлені особи, видаючи себе за представників ПП „Рускус” (м. Дніпропетровськ), уклали договори купівлі-продажу 855 тонн зерна ріпаку 1-го класу з зерносховищ Дунаєвецького району. Зерно належить ФГ „Є Надія”, СФГ „Краєвид” та ТОВ „Подільський Бройлер”. Умовою договору було здійснення оплати понад 3 млн. грн. протягом наступних трьох днів після його укладення. Однак, заволодівши зерном, платити за нього шахраї, як виявилося, не збиралися.

Подальша перевірка показала, що зазначене ПП „Рускус” дійсно зареєстроване і з січня цього року знаходиться на податковому обліку в Індустріальному відділенні Лівобережної МДПІ м. Дніпропетровська. Однак весь час від дня реєстрації воно звітує про відсутність підприємницької діяльності, за місцем реєстрації не знаходиться, а основних засобів, трудових ресурсів та складських приміщень у підприємства немає.

На даний час на зазначений у договорі ріпак накладений арешт, а самі шахраї, що видавали себе за підприємців, розшукуються.

Прес-служба ДПА у Хмельницькій області