https://moyagazeta.com/

Працівники Державтоінспекції Хмельниччини по всій області проводять профілактику аварійності серед учасників дорожнього руху

Для цього облаштували спеціальний автомобіль марки HAZ 2706 VPAKH 6, технічним засобом Телевізор ВВК з розширеними можливостями для показу профілактичних -фото, -відео роликів про наслідки дорожньо-транспортних пригод та порушень Правил дорожнього руху. Також в даному службовому транспортному засобі встановлений гучномовець для аудіо трансляції кількості дорожньо-транспортних пригод за певний період з усіма випливаючими жахливими наслідками.

Першими куди завітали працівники ДАІ, є мальовниче містечко Чемерівці. Для початку розташувались в центрі міста, де великий потік, як водіїв, так і пішоходів. При виявленні порушення інспектор запрошував, чи то водія, чи пішохода до службового авто для, перегляду ними зазначених -фото, -відео роликів, а також після того в знак поваги та пропаганди Правил дорожнього руху вручали буклети, світлоповертаючі браслети, стрічки, наклейки на автомобілі та книжки для дітей «Дорожня грамота», «Азбука безпеки на дорозі» з інформацією профілактичного змісту, що підвищує авторитет та розповідає про службову діяльність Державтоінспекції.
На цьому робота не закінчилась, наступна зупинка відбулась на базі професійного ліцею навчання майбутніх водіїв. Для них приділили як найбільше уваги, прочитали лекцію з безпеки дорожнього руху, а також продемонстрували жахливі наслідки дорожньо-транспортних пригод.

Далі попрямували до загальноосвітньої школи м. Чемерівці. Захоплення дітей не було меж, коли до них завітав казковий герой, який живе на Хмельниччині міліціонер Славко-Хоробрик. Іграшка провела із дітьми бесіди, продемонструвала мультяшні відео-ролики, а на прощання ще й пограв із дітьми в різноманітні ігри.
Велику увагу приділили такій категорії учасників дорожнього руху, як водіям «таксі». Працівники Державтоінспекції на профілактичному автомобілі, під’їхали до місця, де постійно збираються водії таксі, і чекають замовлень на виклик. Водії були вкрай здивовані, але після прослуховування лекції та перегляду відеосюжета, замислились, і після чого на запитання інспектора: – «Які Ваші враження?», відповіли – «Правила дорожнього руху перш за все потрібно знати, а головне – дотримуватись!».

Після проробленої немалої профілактичної роботи, автомобіль попрямував до м. Хмельницького. Такі заходи пройдуть в кожному районному центрі до кінця травня поточного року.

(Прес служба УДАІ УМВС України в Хмельницькій області)
Свідерська С.М.