https://moyagazeta.com/

Працівники ДСО затримали любительок дармового шопінгу

Нещодавно близько пів на десяту годину вечора до одного із хмельницьких магазинів завітали дві панянки. Жінки віком 35-38 років, проходячи повз прилавки магазину, жваво щось обговорювали. Здавалося б стандартна ситуація, коли дві подруги обговорюють майбутні покупки, дають один одному поради щодо вибору того чи іншого товару. Проте, як виявилося згодом, за дружнім щебетанням ховався злодійський намір. Спостережливий продавець-консультант магазину запідозрила даних громадянок в крадіжці та натиснула на тривожну кнопку Державної служби охорони.

За мить на місце події прибув наряд групи затримання ДСО. Окрім того, було викликано слідчо-оперативну групу Південно-Західного відділку міліції. Під час поверхневого огляду у любительок дармівщини було виявлено неоплачений товар – 0,7 літрову пляшку горілки, пляшку пива, цигарки та банку оливок.

За вказівкою старшого слідчо-оперативної групи, горе-покупців було доставлено спочатку в медичний заклад для визначення рівня алкогольного сп’яніння, а згодом і в Південно-Західний відділок міліції для з’ясування усіх подробиць даної пригоди.

Альона Шибунько УДСО при УМВС України в Хмельницькій області