https://moyagazeta.com/

Профілактика нещасних випадків – тема зустрічі правоохоронців зі школярами

 Вже промайнуло чотири тижні нового навчального року. Літо закінчилось і знову прийшла пора повертатися до навчання. Нажаль, працівникам транспортної міліції часто доводиться стикатися з нещасними випадками на залізниці. Нехтуючи елементарними правили поводження на залізниці, громадяни, в тому числі і діти, ризикують не тільки втратою здоров’я, але й життя.

Загальноосвітня школа № 7 міста Хмельницького знаходиться поблизу залізничного вокзалу. Чимала кількість дітей повертається додому зі школи через залізницю. Але не всі вони знають і пам’ятають, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки.

Аби застерегти та попередити дітей від нещасних випадків на залізниці, працівники лінійного відділу міліції на станції Хмельницький завітали на класну годину до учнів шостого класу та провели профілактичну і водночас пізнавальну бесіду у формі діалогу.

Оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей майор міліції Ігор Виноградов навів живі приклади, які траплялися на залізниці, через необережність, а також розповів про особливості кримінальної та адміністративної відповідальності серед неповнолітніх.

Діти уважно слухали міліціонерів, активно приймали участь у розмові і з великою цікавістю ставили запитання.

Наприкінці зустрічі школярі подякували правоохоронцям, і в знак вдячності подарували власноручно намальовані малюнки.

У свою чергу стражі порядку подякували дітям за активну участь і теплий прийом.

Помічник начальника

із зв’язків з громадськістю

ЛВ на ст. Хмельницький

Управління МВС України

на Південно-західній залізниці

Наталія Думка