https://moyagazeta.com/

“Родинний затишок” приймав гостей з Індії та з міста Запоріжжя

Фахівці Центру ознайомили гостей із реабілітаційним процесом, представили роботи підопічних (малюнки, вишиванки, бісероплетіння, виготовлені власноруч ляльки для міні-театралізованих вистав з пап’є-маше, швейні вироби тощо), продемонстрували концертно-розважальну програму, яка складалась із українського танцю, спортивного номеру, виконання українських і естрадних пісень, різноманітних конкурсів та ігор.

В свою чергу, гості з Індії для підопічних Центру продемонстрували різноманітність, яскравість та унікальність індійських танців. Також надали їм декілька уроків національного індійського танцю.
Фахівці Центру обмінялися досвідом із закордонними гостями та домовились щодо подальшої співпраці. Гості з Індії та молодь із Запоріжжя, отримавши масу позитивних емоцій та вражень, пообіцяли якомога частіше відвідувати Центр реабілітації “Родинний затишок”.

Прийом гостей пройшов у дуже емоційному та піднесеному настрої.
Така форма роботи у Центрі дає змогу молоді, яка через свої вади ізольована від суспільства, безперешкодно спілкуватися не лише з українцями, а й з громадянами інших країн. Дозволяє проявляти свої здібності, самореалізовуватись і відчувати себе потрібними суспільству.
 

Автор: УВІП