https://moyagazeta.com/

Розгарячілих відвідувачок розважального закладу довелося заспокоювати правоохоронцям

Головні учасники — дві молоді хмельничанки. Близько другої ночі, коли вже дискотека і розваги у клубі підходили до завершення, дівчата вирішили влаштувати і своє «шоу». Сміливості додав дурман від алкогольних напоїв, який дівчата перед цим вживали без обмежень.

Спочатку хуліганки ображали інших відпочивальників, а через деякий час, коли весь запас лайливих слів закінчився — перейшли до кулачних боїв. Постові міліціонери затримали учасниць конфлікту, які остаточно заспокоїлися лише в машині наряду групи затримання Управління Державної служби охорони при УМВС України в Хмельницькій області. Останні ж і доставили 23-річних хмельничанок до Зарічанського відділу міліції для подальшого з’ясування усіх обставин.

В цей час, але в іншому мікрорайоні міста сталася ще одна бійка. Спровокував її 23-річний хмельничанин. Молодий чоловік заважав відпочивати відвідувачам розважального закладу, погрожував їм фізичною розправою та згодом вчинив з ними бійку. Адміністратор бару не зміг приборками п’яного розбишаку, тож і довелося натиснути тривожну кнопку. На місце виклику одразу ж прибув наряд групи затримання Державної служби охорони. Міліціонери вгамували молодика та забрали до відділу міліції.

А що саме не поділили двоє інших молодих чоловіків доведеться з’ясувати міліціонерам Південно-Західного відділу міліції. Саме туди працівники Державної служби охорони доставили розбишак після нічної бійки в одному з хмельницьких магазинів, який продає алкогольні напої.

ОЛЕНА ШЕБУНЬКО