https://moyagazeta.com/

Розпочав роботу фестиваль психології розвитку “Бути живим” (відео з заходу)

Майстер-класи проводитимуть тренера не лише із Хмельницького, але й з інших міст України та навіть інших країн – Латвії, Індії та навіть США. Під час занять представляються найрізноманітніші методики психотерапії , аж до танців та ізотерики. Так, відвідувачі феставалю “Бути живим” уже відвідали близько 40 занять. Завдяки тренерам охочі до знань разом з вінничанином Сергієм Міщуком навчалися основам масажу, від львів’янина Любомира Бованька дізналися, як потрапити в реальність Процвітання, разом з латвійкою Санітою робили перші кроки у нумерології, а також навчалися ведичному храмовою танцю, зумбі та контемпорарі. Ті ж, хто всупереч бажанням, до цього часу не освоїв ази живопису, мали змогу лише за 4 години створити свою власну картину. А завітавши до ведичної кухні зглоднілі відвідувачі фестивалю пригощалися надзвичайно смачними тістечками та імбирно-лимонним чаєм.

Уже наступних вихідних відвідувачі зможуть побачити майстер-класи з  ребьйофінгу (назвичайно популярна техніка дихання), з практиками тібетської гімнастики, навчатимуться  готувати страви  ведичної кухні, виготовлятимуть ляльки-мотанки та, звичайно, дізнаватимуться про те, як  зустріти та зберегти кохнання, як заробити гроші, і, найголовніше, зберегти здоров’я.

Ціна для бажаючих відвідати фестиваль досить помірна: за один день майстер-класів треба буде сплатити лише 50 гривень, для студентів – 30 грн.

Телефон для довідок  (067) 268-58-13 або (093) 150-22-10