https://moyagazeta.com/

Щоб працювалось на Старосинявщині у ногу з часом

Так і колектив дитячого відділення Старосинявської центральної районної лікарні, готуючи приміщення до акредитації, шукав виходу зі складної ситуації. Потрібно було навести лад у палатах, оновлення вимагали й речі ужитку, пише ss-live.com.ua

Колектив відділення на чолі із головним лікарем ЦРЛ В.Макогонським та завідуючою дитячим відділенням А.Нікітіною звернулися з проханням допомогти їм в складній ситуації до народного депутата України В.Бондаря.

Помічник народного депутата В.Іваневич зустрівся із представниками колективу і передав 2000 грн. на ремонт відділення. До цієї справи долучилися і депутат обласної ради, директор ПСП “Обрій” з с.Теліженець О.Крот, директор ТРК “Іква” В.Дроздовський, які дали по 200 грн. на оновлення приміщення.

Колектив власними силами провів ремонтні роботи у відділенні. Не залишилися байдужими і волонтери: жителька с.Паплинець, швея Н.Богомол подарувала 20 наволочок. Спільними зусиллями навели лад, оновили приміщення та провели косметичний ремонт.

У відділенні нині затишно і тепло, родинної атмосфери додають кімнатні рослини та іграшки для дітей. Ще раніше за кошти Кіотського проекту у відділенні замінили вікна – поставили енергозберігаючі, що дало змогу зекономити тепло.

Комісія із Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації відвідала центральну районну лікарню і рекомендувала нашому медичному закладу підтвердити першу категорію.

Колектив щиро вдячний за допомогу меценатам, депутату райради М.Маліновському і тим громадянам, які не стояли осторонь, а допомогли в скрутний час, адже гарні справи повертаються в житті сторицею, так здавна кажуть у народі.

Звісно, нині у дитячому відділенні ще багато проблемних питань, які лягають на тендітні жіночі плечі завідуючої відділенням Алли Миколаївни Нікітіної: потрібно замінити сантехніку, перестелити лінолеум, обладнати спеціальним обладнанням палату реабілітації дітей-інвалідів, відкрити палату підвищеної комфортності для матері і дитини, адже подібні палати уже є в інших відділеннях ЦРЛ. І їх самотужки колективу не вирішити…

“На сьогодні у відділенні перебуває на лікуванні 18 дітей, ми можемо на стаціонарі лікувати 19 хворих.- розповідає завідуюча відділенням. –Ліками для надання першої невідкладної допомоги на даний час забезпечені. Кожна дитина вимагає максимум уваги та індивідуального підходу до неї лікаря.

І серед робочих буднів нам приходилося знаходити час ще й на ремонтні роботи. Ми розуміємо ситуацію, що склалася, щиро дякуємо від адміністрації центральної районної лікарні та нашого колективу народному депутату В.Бондарю, він постійно підтримував лікарню, як був кандидатом у депутати, і нині продовжує нам допомагати, як став народним депутатом, вдячні і меценатам за допомогу, але дуже надіємося, що вони не залишать нас наодинці з проблемами і допоможуть відкрити сучасні палати для наших дітей, за якими стоїть майбутнє.”

 

Оксана Бондарчук, фото автора.