https://moyagazeta.com/

“Сьогодні Юля – завтра ти!”

Найближчий масових захід на захист жертв політичних репресій, яким буде охоплено не лише Хмельницький, але й міста та районні центри області, відбудеться уже завтра, – про це повідомив народний депутат України, член фракції «БЮТ» Василь Кравчук. В такий спосіб опозиціянти рятуватимуть також демократію та намагатимуться зупинити розвал країни, закликаючи громадян до «опору цій злочинній владі».

«На сьогодні немає жодної країни світу, яка б позитивно відгукнулася про вирок, виголошений у вівторок. Позиція партія «Батьківщина» – боротися, відстоювати права та робити усе, щоби виправдали, відпустили і скасували кримінальну справу, безпідставно порушену щодо Юлії Володимирівни, щоби вона могла взяти участь у парламентських виборах 2012 року», – зазначив Василь Кравчук.

Заяви, які лунатимуть завтра на мітингу, будуть жорсткими , обіцяє нардеп.

Окрім мітингу, члени фракції «Батьківщина» у міській раді застосовуватимуть інші доступні механізми впливу. Незабаром вони мають намір скликати позачергову сесію, єдиним питанням порядку денного якої буде припинення політичних репресій та оцінка вироку, винесеного Юлії Володимирівні Тимошенко.

Також відповідну заяву представники опозиційних сил мають намір виголосити на найближчій сесії обласної ради, яка відбудеться уже наступної середи.

Проте, основна боротьба за «біло-сердешну королеву» розгорнеться у стінах ВРУ. Василь Кравчук каже: «Я бачу вихід із того ганебного становища, в яке завів свою команду Віктор Федорович Янукович у тому, що на наступному тижні – у вівторок, фракція БЮТ-«Батьківщина» у ВР висуне вимогу про скорочення терміну розгляду змін до Кримінально-Процесуального Кодексу України з урахуванням поправки, внесеної нами, якою буде декриміналізовано 365 статтю. На нього, до речі, оперся й Віктор Янукович під час спільної прес-конференції з Президентом Словенії . Це – єдиний вихід, тому що в іншому випадку процедура апеляції триватиме півроку».

Ольга Лисиця

Відео: Олександр Сівець